Skip to main content

10 ZALET SZKOLENIA Z WYKORZYSTANIEM SYMULATORA JAZDY TS-10

1 | BEZPIECZEŃSTWO

Najważniejszą zaletą wykorzystania symulatora jazdy w szkoleniu zawodowych kierowców jest bezpieczeństwo. Podczas jazdy w symulatorze nie ma możliwości, aby niedoświadczeni kierowcy mogli spowodować wypadek lub kolizję. Natomiast przyszli kierowcy mogą zdobywać doświadczenie zawodowe, które potem z łatwością wykorzystają w rzeczywistym ruchu drogowym.
SYMULATOR JAZDY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM TS-10

2 | WYDAJNOŚĆ

Dzięki TS-10 kierowcy autobusów oraz samochodów ciężarowych mogą odbywać szkolenie szybciej, łatwiej i przy zredukowanych kosztach. Symulator pozwala na dostosowywanie podzespołów wirtualnego ciągnika siodłowego zgodnie z wymaganiami instruktora. Możliwość ta przyspiesza i wzbogaca program nauki. Dodatkowe oprogramowanie lub infrastruktura nie są potrzebne co znacznie redukuje koszty.

3 | NOWOCZESNOŚĆ

Symulator TS-10 został zbudowany na nowoczesnej i profesjonalnej platformie ruchu o sześciu osiach swobody (6Dof), dzięki czemu kierowcy mogą poczuć się dokładnie tak jak podczas prawdziwej jazdy szybką, wielopasmową autostradą lub na wąskich i zatłoczonych ulicach miast. Dodatkowo w pełni elektryczny system ruchu jest przyjazny dla środowiska, a możliwość generowania raportów pozwala na dokładną ocenę przebiegu szkolenia np. wirtualne monitorowanie zużycia paliwa lub naukę eco drivingu.

4 | DOSTĘPNOŚĆ

Symulator TS-10 to produkt, który nie jest poddany ograniczeniom wiekowym związanym z pełnoletnością kursanta, dzięki czemu młodzi, ambitni kierowcy są w stanie ćwiczyć swoje umiejętności bez łamania prawa. Firmy transportowe i spedycyjne są w stanie zyskać młodych adeptów z umiejętnościami prowadzenia dużego samochodu ciężarowego.

5 | DOPASOWANY DO INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Manualna lub automatyczna skrzynia biegów, różne rodzaje naczep wraz z ładunkiem, a także różne rodzaje pojazdów dzięki zaawansowanej fizyce są idealnie odwzorowane względem rzeczywistości – dodatkowo wszystkie funkcjonalności można w łatwy sposób konfigurować podczas jednej sesji szkoleniowej zgodnie z potrzebami.

6 | WYZWANIA

TS-10 oferuje niemalże nieograniczone możliwości rozwoju i podwyższania umiejętności prowadzenia pojazdów. Instruktor może zmieniać pogodę, ruch drogowy, a nawet rodzaj, wielkość i tonaż ładunku na naczepie tira. W ten sposób sprawdza umiejętności kursantów podczas różnych warunków panujących na drodze i w pojeździe. Umożliwia to szybsze i bardziej kompleksowe szkolenie, a wyrafinowane scenariusze drogowe dla samego kierowcy stanowią nie małe wyzwanie.

7 | RENTOWNOŚĆ

Klienci decydując się na zakup kompleksowego rozwiązania jakim jest symulator jazdy TS-10 znacznie zmniejszają swoje wydatki związane z utrzymaniem i eksploatacją floty samochodów ciężarowych oraz wynajmem lub utrzymaniem infrastruktury szkoleniowej.

8 | REALIZM

Gwarancją niebywałego realizmu jest oryginalna kabina Mercedesa Atego zamontowana na profesjonalnej platformie ruchu o szczęściu stopniach swobody oraz dedykowane oprogramowanie, które dokładnie odwzorowują nawet najtrudniejsze scenariusze drogowe. Dodatkowo projekcja symulacji na ekranach umieszczonych w miejscu szyby przedniej oraz szyb bocznych powodują realistyczne odczucia miejsca i ruchu, dokładnie tak jak w prawdziwym samochodzie ciężarowym czy autobusie.
SYMULATOR JAZDY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM TS-10
SYMULATOR JAZDY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM TS-10

9 | DANE I RAPORTY

Analiza danych z przejazdu TS-10 umożliwia dokładne zidentyfikowanie błędów jakie popełniają poszczególni kierowcy. Podczas kolejnej sesji instruktor może z łatwością powtórzyć dany manewr oraz ocenić postępy kursanta. Instruktor jest w stanie podać dokładne dane przejazdu takie jak zużycie paliwa, prędkość pojazdu na wyznaczonych odcinkach czy prawidłowy czas reakcji kierowcy na drodze, dzięki czemu szkolenie jest szybkie i bardziej efektywne.
SYMULATOR JAZDY SAMOCHODEM CIĘŻAROWYM TS-10

10 | MOBILNOŚĆ

Niezawodność i kompleksowość to główne zalety naszych produktów. Symulator jazdy TS-10 w wersji mobilnej to idealne rozwiązanie, które świetnie sprawdza się podczas szkoleń lub wydarzeń realizowanych poza siedzibą firmy. Symulator zbudowany na naczepie ciężarówki może dotrzeć w dowolne miejsce na świecie.