Skip to main content

Często zadawane pytania

FAQ – Ty pytasz, my odpowiadamy

Czy mogę nagrać ruch za pomocą joysticka a nastepnie użyć zapisanych danych do sterowania platformą?

ForceSeatPM nie oferuje możliwości zapisania ruchu joysticka do pliku. Bez problemu natomiast można to wykonać za pomocą Motion Theater lub z poziomu własnej aplikacji z wykorzystaniem ForceSeatMI SDK.

Czy mogę sterować platformą za pomocą joysticka?

Tak. Po podłączeniu joysticka do portu USB w komputerze, ForceSeatPM stworzy dla niego profil. Aktywuj ten profil i skonfiguruj mapowanie poszczególnych osi a będziesz mógł kontrolować ruch platformy. Wspierane są urządzenia zgodne z Direct Input, ale upewnij się że twój joystick wykorzystuje dobrej jakości potencjometry, inaczej w sygnale sterującym pojawia się szumy i zakłócenia.

W sytuacji kiedy więcej niż jedna platforma jest podłączona do tej samej sieci LAN, czas odpowiedzi wzrasta z 5ms do 1500ms. Co jest przyczyną?

Upewnij się czy wszystkie platformy podłączone do tej samej sieci lokalnej mają na pewno ustawione różne adresy MAC. Możesz to sprawdzić używając naszego programu z linii poleceń mosyct.exe. Zalecamy sprawdzenie konfiguracji poszczególnych platform ruchu poprzez połączenie USB.

Software Development Kit

Jedna linijka kodu i dane potrzebne do sterowania platformą są automatycznie generowane co jedną klatkę w Unity 3D i Unreal Engine. To naprawdę jest takie proste.

Więcej

Niepożądane pozorne ruchy głowy w VR

Nasza unikalna technologia zwana VR HeadWay gwarantuje, że twoja głowa w wirtualnym świecie jest nieczuła na ruchy spowodowane pracą platformy. Eliminowane są tylko te niechciane i fałszywe, a Ty nadal możesz bez ograniczeń rozglądać się po wirtualnym świecie.

Więcej

Platformy ruchu w działaniu

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś nas odwiedził i zobaczył platformy ruchu w działaniu. Zawsze mamy jedno albo dwa stanowiska gotowe do przeprowadzenia prezentacji. Umów się na spotkanie i przyjedź do nas, zawsze jesteś mile widziany.

Więcej

Za dużo opcji

Jeśli nie jesteś w 100% pewien jakiej platformy ruchu potrzebujesz, chętnie pomożemy Ci w wyborze. Przygotowaliśmy wyczerpujący przewodnik, który pozwoli Ci określić jaki produkt będzie najlepszy dla twojej wymarzonej aplikacji.

Więcej

FAQ