Skip to main content
 • ForceSeatPM

  Darmowy

  ForceSeatPM to aplikacja pozwalająca na sterowanie wszystkimi oferowanymi przez nas platformami ruchu. Posiada wbudowane, predefiniowane profile dla większości najnowszych i najpopularniejszych gier.

 • ForceSeatDI

  Zapytaj o cenę

  ForceSeatDI (Direct Interface) jest interfejsem niższego poziomu niż ForceSeatMI. Pozwala na sterowanie platformami ruchu bez udziału menadżera platformy. ForceSeatDI wspiera Windows PC, Linux oraz Raspberry Pi 3.

 • ForceSeatMI

  Zapytaj o cenę

  ForceSeatMI (Motion Interface) umożliwia kontrolę nad platformą ruchu z poziomu niemal każdej aplikacji. Odbywa się to za pośrednictwem menadżera platform i to właśnie na nim spoczywa odpowiedzialność za odpowiednie przygotowanie danych sterujących oraz wysłanie ich do platformy.

 • Motion Theater

  Zapytaj o cenę

  Poczuj się jak kierowca sportowego supersamochodu biorący udział w wyścigu, zasmakuj tego dziwnie przyjemnego uczucia jak podczas jazdy kolejką górską – od dziś jest to możliwe bez wychodzenia z domu!

* Cena nie zawiera podatku VAT oraz ewentualnych rabatów i zniżek. Prezentacja produktów na tej stronie ma charakter informacyjny i nie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Szukasz plików do pobrania?

Jeśli chcesz pobrać najnowsza wersję konkretnego oprogramowania, zachęcamy do zajrzenia do sekcji pobieranie na naszej stronie. Znajdują się tam odnośniki do całego naszego oprogramowania.