It's a long way to the top

AC/DCAle nie planujemy się poddawać...

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji platform ruchu oraz kompletnych symulatorów. Nasza praca z klientem rozpoczyna się już na etapie pierwszego kontaktu. Zespół sprzedażowy definiuje stawiane przez projekt wymagania i pomaga wybrać odpowiednie rozwiązanie. Jeśli oferowane przez nas systemy nie mogą być bezpośrednio zastosowane, z pomocą przychodzi zespół wykwalifikowanych projektantów, którzy przygotowują odpowiednie modyfikacje, a nierzadko projektują maszynę od nowa. Kiedy wszystkie najmniejsze detale są gotowe i zaakceptowane przez klienta, przystępujemy do realizacji. Produkcja z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi, technik i maszyn odbywa się w Polsce. Do budowy wykorzystujemy tylko sprawdzone i najwyższej jakości prefabrykaty. Na życzenie klienta wykonujemy integracje i wdrożenia systemów oferując przy tym szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i użytkowania oferowanych rozwiązań.

Porównanie wielkości 6DoF

NASZA HISTORIA

1

2020

Pierwsza połowa roku jest dla nas przełomowa. W naszej ofercie pojawiają się dwie nowe maszyny. QS-S25 platforma ruchu o 6 stopniach swobody przeznaczona do zadań specjalnych oraz PS-3ROT-150 unikalne rozwiązanie o nieograniczonym ruchu w okół 3 osi. Rozpoczęliśmy także prace nad nowym, w pełni modułowym i rekonfigurowalnym systemem ruchu - premiera wkrótce!
2

2019

W portfolio produktów pojawia się nowa platforma ruchu HS-210 (Next Level Racing Traction Plus), która wyznacza nową jakość w symulacji ruchu przeznaczonej zarówno dla profesjonalistów jak i użytkowników domowych. Równocześnie powstaje nowa linia produktowa MIL w skład której wchodzą urządzenia takie jak RCM-C420 oraz MIL-203-S1/S2. Jako producent i dostawca technologii ruchu bardzo aktywnie uczestniczymy w największych na świecie wydarzeniach poświęconych symulacji i szkoleniom w sektorze obrony i bezpieczeństwa. Produkty z serii MIL cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu mamy możliwość współpracy z międzynarodowym partnerem, firmą Bohemia Interactive Simulation.
3

2018

Rozpoczęliśmy rok od wprowadzenia do sprzedaży certyfikowanego symulatora samochodu ciężarowego i autobusu. Symulator spełnia wymagania przedstawione w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 08.04.2011 w sprawie urządzeń do symulowania jazdy w warunkach specjalnych. Trzy takie symulatory jeżdżą już po Polsce i są używane do szkolenia kierowców zawodowych prawie każdego dnia.
4

2017

Zaprezentowaliśmy kompensację ruchu dla okularów wirtualnej rzeczywistości zwaną VR HeadWay. Od tego momentu nasze platformy są przygotowane do działania z technologią VR. Do zespołu dołączyły nowe osoby. Ich kreatywność, bezkompromisowość, wiedza i doświadczenie sprawiły, że obecnie poszerzamy swoje spektrum działania o nowe horyzonty. Rozpoczęliśmy także prace nad symulatorem samochodu ciężarowego i autobusu - nazwa kodowa TS-10.
5

2015

Zaprojektowaliśmy nową kompaktową platformę ruchu nazwaną HS-201 (Next Level Racing Motion V1). Nasi klienci mogą teraz budować wymarzone symulatory w domach bez potrzeby posiadania ogromnego budżetu. Jesteśmy pod wrażeniem w jak wielu różnych aplikacjach HS-201 znalazła zastosowanie. HS-201 oraz kolejne, HS-202 i HS-203 stają się bardzo popularne. Do maja 2018 roku sprzedaliśmy ponad 1700 urządzeń na całym świecie. Udoskonaliliśmy także nasze oprogramowanie wprowadzając nowe funkcje oraz dostosowując je do coraz większych wymagań stawianych przez klientów.
6

2014

W ofercie pojawiają się nowe platformy ruchu 2DoF, 3DoF i 6DoF które charakteryzują się jeszcze lepszą dynamiką, miłym dla oka wyglądem i dopracowanymi detalami. Wprowadziliśmy także wyróżniający się, jednolity i niepowtarzalny styl dla wszystkich naszych urządzeń.
7

2013

Z powodu dynamicznego rozwoju i ogromnego zapotrzebowania rynku na platformy ruchu, systemy mobilne i komponenty do symulatorów, założyliśmy nową firmę - Motion Systems.

DZIEŃ OBECNY

Nieustannie poszerzamy gamę oferowanych produktów o nowe, innowacyjne i rewolucyjne rozwiązania. Cały czas pracujemy nad oprogramowaniem, dodajemy nowe funkcjonalności i udoskonalamy tzw. user experience. W niedalekiej przyszłości zamierzamy zaprezentować unikalne narzędzia przeznaczone do testowania różnego rodzaju urządzeń technicznych.

Doświadczenie techniczne

Przy wsparciu naszych partnerów i podwykonawców, jesteśmy w stanie podołać nawet najtrudniejszym zadaniom.

Wykonane w Polsce

Projektujemy, programujemy, budujemy, składamy i testujemy wszystkie nasze urządzenia w Polsce. Jesteśmy producentem sprzętu, nie importerem.

Produkty na zamówienie

Ponieważ sami projektujemy wszystkie nasze urządzenia, bardzo szybko możemy dostosować istniejące konstrukcje do specyficznych wymagań naszych klientów, a także stworzyć zupełnie nowe urządzenia wykonane pod konkretny projekt i wymagania.

Niezawodność to podstawa

Ponieważ niezawodność i trwałość są niezwykle istotne w przypadku symulatorów, wykonujemy rozległe, bardzo szczegółowe i nieszablonowe testy naszych produktów.