Skip to main content
Miej trochę zabawy podczas pracy

Gry wyścigowe, profesjonalne oprogramowanie symulujące – wspieramy wszystko

a lista cały czas się powiększa

Wyścigi samochodowe

Symulatory lotu

Aplikacje szkoleniowe

Inne rodzaje gier

Gra nie znajduje się na liście wspieranych aplikacji

Moduł DirectInput pozwala na dodanie ruchu do każdej gry, która używa kierownicy lub joysticka. Wygenerowany ruch może nie będzie tak wyrachowany jak przy dedykowanej wtyczce, ale na pewno będzie pozwalał na przyjemną grę. Dodatkowo efekty ForceFeedback generowane przez grę mogą zostać przechwycone i wykorzystane do sterowania platformą.

Jak mogę dodać ruch do mojego projektu?

Wykorzystując SDK możesz w łatwy sposób dodać obsługę ruchu do praktycznie każdej twojej aplikacji bazującej na Unity 3D lub Unreal Engine. SDK sprawdzi się również w natywnych aplikacjach C/C++ oraz w projektach stworzonych w technologii .NET.

Co z grami dla Linuxa?

Na chwilę obecną menadżer platformy oraz ForceSeatMI działają tylko z Microsoft Windows. Alternatywę może stanowić biblioteka ForceSeatDI, która wspiera Windows PC, Linux x64 oraz Raspberry Pi3.

Co z grami dla Playstation 3, Playstation 4, Playstation5, Xbox 360, Xbox One i Xbox X?

W chwili obecnej trwają prace nad wsparciem dla konsol najnowszej generacji.

Inne opcje

Moglibyśmy wspierać więcej gier i aplikacji, ale niestety wiele tytułów nie oferuje żadnego API do telemetrii. Dlatego nie jesteśmy w stanie odczytać z gry danych niezbędnych do sterowania platformą. Jeśli jest jakaś gra, która oferuje API dla telemetrii (jest to wymagane) a nie jest wspierana, daj nam znać. Bardzo chętnie zaimplementujemy dla niej wtyczkę. *Lista wspierany gier może zmienić się w każdej chwili i bez uprzedzenia.

Formularz kontaktowy