Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

 • Symulator samochodu ciężarowego TS-10

  Zapytaj o cenę

  TS-10 to zaawansowany system służący do szkolenia zawodowych kierowców samochodów ciężarowych oraz autobusów. Niezawodny, energooszczędny i kompaktowy. Z łatwością może być zainstalowany w małym pomieszczeniu lub na naczepie. Symulator spełnia wymagania przedstawione w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 8.04.2011 w sprawie urządzeń do symulowania jazdy w warunkach specjalnych.

 • PS-3ROT-150

  Zapytaj o cenę

  PS-3ROT-150 to kompleksowe, bardzo unikalne i gotowe do użycia rozwiązanie symulacyjne oferujące nieograniczony obrót w 3 osiach. Najnowocześniejsza technologia zapewnia wyjątkową wydajność i szybkość reakcji niezbędną do zapewnienia naprawdę wciągających wrażeń. Urządzenie jest dostarczane z całkowicie wyposażoną kabiną modułową. System ruchu jest kompatybilny ze środowiskiem wirtualnej rzeczywistości, co stanowi dużą zaletę w przypadku aplikacji szkoleniowych.

 • QS-S25

   19 000.00 *

  Platforma ruchu QS-S25 została zaprojektowana z myślą o klientach, którzy oczekują najbardziej realistycznej oraz precyzyjnej symulacji. Unikalne połączenie nowoczesnej technologii oraz dedykowanych akcesoriów pozwala użytkownikom poczuć się jak podczas prawdziwego wyścigu lub ekstremalnego lotu.

 • RCM-C420

  Zapytaj o cenę

  RCM (Reconfigurable Cockpit Module) to modułowy, elastyczny i ekonomiczny produkt szkoleniowy dedykowany do specjalnych zastosowań. Jego konstrukcja oparta jest na RVCT (Reconfigurable Virtual Collective Trainer), która została opracowana i opisana przez US Military. Elastyczność i szerokie możliwości zastosowania jakie oferuje RCM, zachęcają użytkownika do dostosowania sprzętu treningowego zgodnie z szybko zmieniającymi się potrzebami.